Artlantis návod

Další kategorie:


Artlantis návod 3.díl – Tvorba vizualizace

Dnes si zkusíme vytvořit první jednoduchou vizualizaci. Krátce si představíme prostředí Artlantisu a podíváme se, jaké faktory ovlivňují kvalitu renderu. Dále si povíme něco o texturách. Pro dnešní příklad jsem připravil jednoduchý model interiéru, na kterém si můžete vše vyzkoušet. Můžete samozřejmě využít i model vlastní výroby, iniciativě se meze nekladou. Na závěr dílu jsem… Pokračovat ve čtení.

Publikováno: 25.3.2016, Autor: Lukáš

Artlantis návod 2.díl – Příprava modelu

V úvodním dílu jsem hodně vychvaloval intuitivní ovládání Artlantisu. Také jsem mluvil o tom, že existují jisté hranice v úrovni kvality. Dnes bych rád navázal na tato dvě tvrzení a podíváme se, co je možné s Artlantisem reálně dělat. Jako příklad jsem použil jednu z mých starších prací – návrh interiéru kostela. Artlantis je opravdu… Pokračovat ve čtení.

Publikováno: 10.3.2016, Autor: Lukáš

Artlantis návod 1.díl – Proč zvolit Artlantis?

Renderování (také rendrování, rendering) je tvorba obrazu, který napodobuje reálný svět. Nutností pro celý proces je virtuální model objektu. Na internetu můžete nalézt desítky renderovacích programů. Některé jsou kvalitnější, jiné méně. Jak už bývá zvykem, v záplavě různých nabídek je velmi obtížné se vyznat. Mnozí uživatelé se tak často vyptávají na jednu zásadní otázku: Jaký… Pokračovat ve čtení.

Publikováno: 1.3.2016, Autor: Lukáš